15 marca 2019

Warsaw Humanitarian Expo

W dniach 11-13 czerwca 2019 r. odbędą się Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej - Warsaw Humanitarian Expo.

Warsaw Humanitarian Expo to największe w Europie targi poświęcone globalnej pomocy humanitarnej. W pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo znajdą Państwo zarówno wszystkie podmioty funkcjonujące w ramach systemu Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz organizacje NGO sprofilowane na pomoc humanitarną i rozwojową. Ci, którzy zajmują się zakupami w organizacjach przybędą na targi ponieważ chcą wiedzieć, jakie firmy składają im oferty, jakie proponują korzyści technologiczne, na ile można mieć do nich zaufanie.

Warsaw Humanitarian Expo to strefy biznesowe gdzie wystawcy na swoich stoiskach zaprezentują wyroby niezbędne do niesienia pomocy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa oraz produkty kwalifikowane do wspierania rozwoju gospodarczego i polepszenia warunków życia w rozwijających się państwach.

W trakcie wydarzenia w przystępny sposób (konferencje, webinaria) zaprezentowane zostaną najistotniejsze zagadnienia związane z zamówieniami ONZ oraz zostanie omówiony tok postępowania o udzielenie zamówienia. To największe wydarzenie w Polsce łączące i integrujące środowisko pomocy humanitarnej i rozwojowej. To przede wszystkim dziesiątki spotkań B2B i B2G oraz prezentacja istniejących w czasie targów produktów użytecznych w czasie niesienia pomocy i niezbędnych do odbudowy terenów, które ucierpiały w wyniku sytuacji kryzysowych, zmian klimatycznych, konfliktów wojennych.

Targi odbędą się w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, al. Katowicka 62.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwość rejestracji znajdą Państwo na stronie organizatora:

https://humanitarianexpo.com/

 

 

 

Opublikowano: 15.03.2019 15:14
Poprawiono: 15.03.2019 15:25
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: