Skip navigation

13 maja 2019

Polska na Pioneers Festival 2019 - podsumowanie

Udostępnij

10 maja 2019 r. zakończyła się dwudniowa konferencja Pioneers Festival w Wiedniu, w trakcie której Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT. Pioneers Festival to jedno z największych i najważniejszych w Europie wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, w tym branży IT. W tym roku zabytkowy pałac w Hofburg służył jako miejsce spotkań i networkingu dla przeszło 2 500 gości z całego świata.

Scena Pioneers Festival 2019

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku konferencja Pioneers Festival cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród polskich startupów i młodych firm, oferujących unikalne i innowacyjne produkty i usługi. Na indywidualnych stoiskach Polska była reprezentowana przez 16 rodzimych przedsiębiorstw. Łącznie na stoiskach indywidualnych i w ramach stoiska zorganizowanego przez PARP, 49 polskich firm miało okazję zaprezentować się podczas tego wydarzenia.

Stoisko informacyjne

W trakcie trwania całego wydarzenia, oprócz promocji na indywidualnych stoiskach i na stoisku PARP, firmy miały również okazję wziąć udział w spotkaniach b2b, a także licznych specjalistycznych konferencjach i panelach dyskusyjnych.

Stoisko informacyjne

Pełna lista firm, których ofertę promowaliśmy podczas Pioneers Festival na stronie ict.trade.gov.pl

Zobacz więcej podobnych artykułów