21 July 2021

Szkolenie dla MMŚP z zamówień publicznych w ramach NATO, 5 sierpnia

Celem projektu „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” jest zwiększenie wiedzy z zakresu zagranicznych zamówień publicznych lub zamówień publicznych organizacji międzynarodowych wśród 250 mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru całej Polski, zainteresowanych udziałem w zagranicznych zamówieniach publicznych lub zamówieniach organizacji międzynarodowych.

Realizowany przez Wielkopolską Grupę Prawniczą Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k. projekt, kierowany jest do tych przedsiębiorstw, którym zależy na rozwoju i zwiększeniu zysków swojej działalności poprzez udział w zagranicznych zamówieniach publicznych. Kancelaria zapewnia nie tylko pomoc prawną, ale również szkolenia, dzięki którym przedsiębiorcy zdobędą niezbędną wiedzę o wybranych rynkach zamówień publicznych. Projekt współfinansowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

5 sierpnia 2021 br. w godz. 9:00-14:30 odbędzie się kolejne szkolenie w ramach projektu skierowane do firm z sektora MMŚP. Tym razem szkolenie dotyczyć będzie zamówień publicznych w ramach NATO:

Szkolenie informacyjne z zakresu możliwości udziału polskich przedsiębiorców z sektora MMŚP w rynku zamówień publicznych NATO (online)

Według danych Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii wartość tego rynku ma wynosić ok. 200 mln dolarów rocznie, jednakże największą przeszkodą dla polskich przedsiębiorców jest nieznajomość amerykańskich przepisów dotyczących zamówień publicznych. Celem szkolenia jest zapoznanie przedsiębiorców z regulacjami obowiązującymi na rynku zamówień publicznych NATO. To niesamowita okazja dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, by dzięki poznanym podczas szkolenia przepisom bez obaw brać udział w zagranicznych przetargach.

Zakres tematyczny szkolenia:

  • Przepisy regulujące udzielanie zamówień publicznych w ramach NATO.
  • Pozyskiwanie informacji o zamówieniach publicznych.
  • Przygotowanie oferty.
  • Proces oceny ofert.
  • Umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Szkolenie jest w 70% dofinansowane ze środków UE (EFS), natomiast godziny doradztwa prawnego w 80%.

Program

Rejestracja

 

 

Pliki do pobrania


May be of interest to you

Opublikowano: 21.07.2021 12:47
Poprawiono: 21.07.2021 11:05
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: