14 września 2021

Regionalne Forum Innowacji

W imieniu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszamy do udziału w siódmej edycji Regionalnego Forum Innowacji, które odbędzie się 28 września br. w ramach Forum Inteligentnego Rozwoju.

Wydarzenie jest organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw, którego obchody w Kujawsko-Pomorskiem po raz 13. przygotowuje Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.


Forum Inteligentnego Rozwoju 26-29 września 2021 r. to wydarzenie naukowo-technologiczne, poświęcone upowszechnianiu nowatorskich badań naukowych i innowacyjnych technologii, które mają dużą szansę na sukces rynkowy i polepszenie standardu i bezpieczeństwa naszego życia już teraz lub w ciągu najbliższych lat. Wydarzenie służy nawiązywaniu trwałych relacji między przedsiębiorcami-wizjonerami, wybitnymi polskimi naukowcami ukierunkowanymi w swym działaniu na współpracę z biznesem, inwestorami oraz samorządowcami stwarzającymi atrakcyjne warunki do lokowania biznesu w swoich regionach.

Innowacje wokół regionalnych inteligentnych specjalizacji

Jak zawsze głównym celem Regionalnego Forum Innowacji jest promocja Inteligentnych Specjalizacji Województwa Kujawsko-Pomorskiego, nowoczesnych trendów gospodarczych oraz przekazanie jak największej ilości praktycznej wiedzy na temat błyskawicznie rozwijających się nowoczesnych technologii, i ich wpływu na przedsiębiorców i cały region.

Dyskusje oraz prelekcje specjalistów – przedstawicieli sektora publicznego, naukowego oraz innowacyjnych firm technologicznych, zgrupowane będą wokół sześciu bloków tematycznych (szczegółowy program poniżej):

  1. Zdrowie na telefon – cyfrowa transformacja w obszarze medycyny – DEBATA
  2. Innowacje w przemyśle spożywczym – kogo na to stać? – DEBATA
  3. Nowe modele biznesowe w gospodarce obiegu zamkniętego – SESJE PRELEKCYJNE
  4. Transformacja Cyfrowa Gospodarki – CYBERBEZPIECZEŃSTWO – DEBATA
  5. Inteligentne rozwiązania technologiczne w przemyśle – Internet Rzeczy (IoT) – DEBATA
  6. Europejskie Huby Innowacji Cyfrowych – DEBATA

Ostatnim punktem programu jest gala wręczenia nagród w XIII edycji Konkursu Liderów Innowacji Pomorza i Kujaw (sesja zamknięta).

Regionalne Forum Innowacji odbędzie się 28 września br. w Copernicus Toruń Hotel, przy ul. Bulwar Filadelfijski 11.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Więcej informacji na stronie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz na stronie Forum Inteligentnego Rozwoju.

Rezerwacji należy dokonać do dnia 23 września 2021 r.

 Grafika przedstawiająca logo Forum Inteligentnego Rozwoju oraz datę wydarzenia. Hasło: Odkrycia zmieniają świat dla nas - dajmy im szansę!


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 14.09.2021 13:37
Poprawiono: 14.09.2021 13:39
Modyfikujący: Michalina Ziomek
Udostępniający: Michalina Ziomek
Autor dokumentów: