11 czerwca 2019

Stoisko narodowe na targach Medica 2019

Zapraszamy polskie firmy z branży medycznej do skorzystania z nieodpłatnej promocji na stoisku narodowym podczas targów MEDICA, odbywających się w dniach 18-21 listopada br. w Düsseldorfie (Niemcy).

MEDICA to największe w Europie i jedne z ważniejszych na świecie targów wyposażenia i aparatury medycznej. Prezentowane są tam najnowsze rozwiązania i produkty z zakresu elektromedycyny i technologii medycznych, IT dla branży medycznej, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, fizjoterapii i technologii ortopedycznej oraz produktów jednorazowego użytku.

Stoisko narodowe będzie promować polską branżę medyczną jako całość - pod hasłem „Polish medical devices” – a z dużej przestrzeni przeznaczonej na spotkania b2b oraz możliwości zaprezentowania drukowanych materiałów promocyjnych będzie mogła skorzystać każda polska firma z dziedziny odpowiadającej specyfice targów.

Na stoisku obecni będą również tłumacze, eksperci oraz personel pomocniczy.

Zainteresowane przedsiębiorstwa mogą skorzystać ze stoiska narodowego nieodpłatnie. Wszelkie pozostałe koszty (w tym koszty biletów na targi) firmy pokrywają we własnym zakresie.

Formularz zgłoszeniowy dla firm i organizacji znajduje się pod tym artykułem. Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres JLIB_HTML_CLOAKING

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, na zlecenie i we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, po raz drugi organizuje polskie stoisko narodowe na targach MEDICA i podobnie jak w 2018 r. zostanie ono zbudowane na powierzchni prawie 240 m2.

Kontakt: Sylwia Banaszkiewicz, e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING oraz Magdalena Zwolińska, e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

Pliki do pobrania


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 11.06.2019 14:31
Poprawiono: 03.10.2019 12:32
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: