26 sierpnia 2019

Konkurs „Będę dostawcą NATO”

Zapraszamy do udziału w ogłoszonym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii konkursie „Będę dostawcą NATO”. Agencje i bazy NATO a także Kwatera Główna w Brukseli corocznie ogłaszają setki przetargów i poszukują dostawców: żywności, sprzętu informatycznego i telekomunikacyjnego, mebli, wyposażenia obozów, usług informatycznych i budowlanych. Niemal każda polska firma może znaleźć coś dla siebie wśród zamówień ogłaszanych przez NATO. Konkurs polega na zaprezentowaniu swojego towaru lub usługi wraz z uzasadnieniem, dlaczego NATO powinno się nim zainteresować. 

Komisja Konkursowa oceni przejrzystość uzasadnienia i jego merytoryczną wartość. Pięciu przedsiębiorców, których propozycja zostanie najwyżej oceniona, otrzyma nagrodę w postaci refundacji kosztów opłaty konferencyjnej dla jednej osoby, obowiązującej na Konferencji NIAS’19 (Digital Transformation, smart machines for smarter decisions) organizowanej przez NATO-wską Agencję Informacji i Komunikacji (NCIA). Wartość nagrody to 795 Euro.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ankietę umieszczoną na stronie https://www.gov.pl/web/przedsiebiorczosc-technologia/konkurs-bede-dostawca-nato

Opublikowano: 26.08.2019 08:22
Poprawiono: 27.08.2019 07:11
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: