Skip navigation

15 April 2024

Open Innovation Challenge Health Revolution Congress 2024 – spotkania B2B z udziałem hiszpańskich korporacji szukających innowacyjnych rozwiązań

Zapraszamy do udziału w Open Innovation Challenge Health Revolution Congress 2024, które odbędzie się w formule hybrydowej w dniach 16-23 maja 2024 r.

Wydarzenie, w ramach którego odbędą się spotkania b2b i kongres Health Revolution 2024, ma na  celu wsparcie uczestników oferujących cyfrowe technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w sektorze medycznym w nawiązaniu współpracy z hiszpańskimi partnerami.

W ramach wydarzenia odbędą się rozmowy z hiszpańskimi korporacjami, które poszukują określonych rozwiązań czy innowacji w wybranych obszarach.  Na etapie rejestracji każdy uczestnik wybiera konkretne wyzwanie hiszpańskiej korporacji („corporate challenge”), na które może zaproponować określone rozwiązanie. Korporacje po zapoznaniu się ze zgłoszonymi propozycjami, dokonują wyboru tych uczestników, z którymi chcieliby porozmawiać w trakcie wydarzenia.

Spotkania będą się odbywać:

  • w Barcelonie – 16 maja 2024 r.,
  • online – w dniach 21-23 maja 2024 r.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji, w tym formularz rejestracyjny i warunki udziału, znajduje się tutaj.

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

May be of interest to you

Opublikowano: 15.04.2024 08:17
Poprawiono: 26.04.2024 10:28
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: