Materiały wideo

Polecane i nowości

Oznakowanie CE. Jak wprowadzić nowy produkt elektryczny i elektroniczny na rynek Unii Europejskiej?

Nagranie seminarium pt.: "Oznakowanie CE. Jak wprowadzić nowy produkt elektryczny i elektroniczny na rynek Unii Europejskiej?", które odbyło się 9 maja 2019 r. w Warszawie.

Jak pozyskać finansowanie zaawansowanych technologii w MŚP?

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w działalności MŚP

Gospodarka odpadami w MŚP - Seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”

Inwestor w firmie. Jak przygotować się do inwestycji kapitałowej - seminarium

Skuteczna sukcesja w firmie rodzinnej - seminarium

Nagranie seminarium, które odbyło się 25 lutego 2019 r. w Warszawie.

Finansowanie wdrożenia innowacyjnych produktów powstałych w oparciu o wyniki prac badawczo-rozwojowych - Badania na rynek Dostępność Plus

PARP ogłosiła konkurs Badania na rynek Dostępność Plus, którego celem jest wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności firm poprzez sfinansowanie wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów, będących wynikiem prac badawczo-rozwojowych. Nowe lub ulepszone produkty powinny istotnie przyczyniać się do zwiększenia ich dostępności dla osób z ograniczeniami funkcjonalnymi.

Webinarium - Early Warning Europe pomocą dla firm w trudnościach

Jesteś przedsiębiorcą? Znalazłeś się w sytuacji kryzysowej lub widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności? W przezwyciężaniu trudnych sytuacji będą Cię wspierać konsultanci i mentorzy - doświadczeni przedsiębiorcy, którzy sami niejeden kryzys mają już za sobą. Warto skorzystać z ich doświadczenia! Praca z konsultantem i mentorem w ramach projektu jest bezpłatna. W przypadku konieczności skorzystania z pomocy doradcy restrukturyzacyjnego, pierwsze dwie godziny świadczone są przez doradcę nieodpłatnie a dalsza pomoc jest ustalana indywidualnie pomiędzy przedsiębiorcą a doradcą.

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie Early Warning?

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie Early Warning Europe? Posłuchajcie Elżbiety Gałkowskiej, właścicielki firmy, która już skorzystała z pomocy jaką oferują Konsultanci i Mentorzy.

Finansowanie wdrożenia innowacyjnych produktów i procesów powstałych w oparciu o wyniki prac badawczo-rozwojowych

Celem konkursu Badania na rynek jest wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności firm poprzez sfinansowanie wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożenia w firmie innowacyjnych procesów technologicznych, które są wynikiem prac badawczo-rozwojowych.

Zarządzanie innowacjami w MŚP

Jeśli chcesz bliżej poznać temat innowacji, dowiedzieć się gdzie szukać wsparcia w zarządzaniu innowacjami w Twojej firmie, oraz jak kontrolować procesy innowacyjne w firmie, to szkolenie jest dla Ciebie.

Modele biznesowe dla MŚP

Podczas tego 12-odcinkowego szkolenia dowiesz się m.in. czym jest model biznesowy, jaka jest jego rola w firmie, jak wygląda i co to jest Business Model Canvas oraz jak projektować, analizować i testować modele biznesowe.

Biznesplan od A do Z

Biznesplan. Do czego on się może przydać, kto potem będzie go czytał? Jak powinien być skonstruowany profesjonalny biznesplan? Jakie błędy popełniają przedsiębiorcy przygotowując biznesplan? O tym wszystkim opowiemy w tym 12-odcinkowym szkoleniu.

Audyt innowacyjności metodą IMP3rove oraz Innovation Health Check

Audyt innowacyjności polega na przebadaniu procesów zarządzania innowacjami w przedsiębiorstwie w oparciu o kwestionariusz tworzony przez międzynarodowe grono specjalistów. Badanie przeprowadzane jest metodą IMP3rove oraz Innovation Health Check przez ośrodki Enterprise Europe Network lub ekspertów Centrum Rozwoju MŚP.

Business Model Canvas

Jeśli decydujesz się prowadzić własną działalność gospodarczą, pamiętaj, aby dobrze przygotować model biznesowy swojej firmy. Pomóc Ci może Business Model Canvas. To sposób wizualnego przedstawienia modelu biznesowego, pokazujące jak ma działać firma. Narzędzie to można wykorzystywać na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu.